ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ଶପଥପତ୍ର-୨୦୨୨
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ସାହୁ | ୧୭/୦୧/୨୦୨୨ | priyanka-sahu-zone-1-angul-1 |
୨ | ଡଲି ଚିନଗ | ୨୧/୦୧/୨୦୨୨ | Doli chinara -zone-1-Angul1 |
୩ | କାଜଲ ପଟ୍ଟନାୟକ | ୨୧/୦୧/୨୦୨୨ | Kajal Pattanaik-Zone–Angul-1 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ରେବତୀ ନାଏକ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Rebati Naik – Zone -2 Angul-2 (1) |
୨ | ଡଲି ନାଏକ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Dali Naik Zone-2 Angul-2 |
୩ | ମାଲତୀ ରାଣୀ ନାୟକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Malatirani Nayak-Zone-2 |
୪ | ରଞ୍ଜିତା ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Ranjita Naik-Zone-2 |
୫ | ରେବତୀ ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Rebati Naik-Zone-2 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବ୍ରଜବନ୍ଧୁ ସାହୁ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Brajabandhu Sahu_Zone 3_ Angul 3 |
୨ | ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ପଟ୍ଟନାଏକ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Priyadarshi Pattnaik Zone-3 Angul-3 |
୩ | ନିରୋଦ ସାହୁ | ୧୮/୦୧ /୨୨ | Nirod Sahu Zone- 3 Angul-3 |
୪ | ଯୁଧିଷ୍ଠିର ଶେଠ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Judhisthir Setha- Zone-3-Angul-3 |
୫ | ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ପଟ୍ଟନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Priyadarshi Pattnaik- Zone-3-Angul-3 |
୬ | ଇମନ୍ୟୁଏଲ ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Imanyuel Naik-Zone-3-Angul-3 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଭାସ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Bhaskar Chandra Pradhan Zone-4 Angul-4 |
୨ | ଦୁର୍ଗା ଚରଣ ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Durga Charan Pradhan Zone-4 Angul-4 |
୩ | ପ୍ରକାଶ ନାଏକ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Prakash Naik Zone-4 Angul-4 |
୪ | ଧୃବ ଚରଣ ଦେହୁରୀ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Dhruba Charan Dehury- Zone-4-Angul-4 |
୫ | ଦୂର୍ଗା ଚରଣ ପ୍ରଧାନ | 21/୦୧/୨୨ | Durga Charan Pradhan-Zone- 4-Angul-4 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Surendra Sahoo-Zone-5 |
୨ | ରଶ୍ମି ରେଖା ମାହାର | ୨୧/୦୧/୨୨ | Rashmirekha Mahar-Zone-5 |
୩ | ଚିତ୍ତ ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Chitta Ranjan Pradhan-Zone-5 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ରୋହିତ କୁମାର ନାୟକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Rohit Kumar Nayak-Zone-6 |
୨ | ଯୁଧିଷ୍ଠିର ଶିଙ୍ଗ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Judhisthir Singh-Zone-6 |
୩ | ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଘୋଟ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Shrikanta Ghota -Zone-6 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବାବିତା କର୍ଣ୍ଣ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Babita Karna -Zone-7 |
୨ | ଦୀପିକା ଦେହୁରୀ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Deepika Dehury -Zone-7 |
୩ | କବିତା ପ୍ରଧାନ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Kabita Pradhan -Zone-7 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ରଶ୍ମିତା ସେଠୀ | ୧୭/୦୧/୨୨ | Rasmita Sethy ZONE-08,Talcher |
୨ | ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ବେହେରା | ୧୮/୦୧/୨୨ | Dillip Kumar Behera ZONE-08,Talcher |
୩ | ଅତିକ୍ଳାନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଚନ୍ଦନ ସ୍ଵରାଜ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Atiklanta Bharatiya Chandan Swaraj ZONE-08,Talcher |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବିଜୟ କୁମାର ବେହେରା | ୧୮/୦୧/୨୨ | Bijaya Kumar Behera Zone No.09 |
୨ | ରଞ୍ଜନ କୁମାର ସାହୁ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Ranjan Kumar Sahoo,ZONE NO.09 |
୩ | ସବ୍ୟଶଚୀ ପାଣି | ୧୯/୦୧/୨୨ | Sabyasachi Pani,ZONE NO-09 |
୪ | ସୁଲୋଚନା ସାହୁ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Sulochana Sahoo,ZONE NO.09 |
୫ | ଟୁନା ନାଏକ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Tuna Naik,ZONE NO.09 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଖୁଲଣା ନାଏକ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Khulana Naik ZONE NO.10 |
୨ | ରଶ୍ମିତା ବେହେରା | ୧୭/୦୧/୨୨ | Rashmita Behera,ZONE NO.10 |
୩ | ସୁଭଦ୍ରା ନାଏକ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Subhadra Naik,ZONE NO.10 |
୪ | ସ୍ଵର୍ଣ ମଞ୍ଜରୀ ବେହେରା | ୧୯/୦୧/୨୨ | Swarna Manjari Behera,ZONE NO.10 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଅନିତା ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Anita Pradhan-Zone-11 |
୨ | ବାବିତା ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Babita Pradhan-Zone-11 |
୩ | ଜୟନ୍ତୀ ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/22 | Jayanti Pradhan-Zone-11 |
୪ | ସୁରୁଚି ପ୍ରଧାନ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Suruchi Pradhan-Zone-11 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ସୁରୁଚି ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Suruchi Pradhan-Zone-12 |
୨ | ଅନୁପମା ସାହୁ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Anupama Sahu-Zone-12 |
୩ | ସଙ୍ଘମିତ୍ରା ସାମଲ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Sanghamitra Samal-Zone-12 |
୪ | ଅଞ୍ଜଳି ପ୍ରଧାନ | ୧୭/୦୧/୨୨ | Anjali Pradhan-Zone-12 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ସ୍ଵାଇଁ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Priyanka Swain-Zone-13 |
୨ | ବିଷ୍ଣୁପ୍ରିୟା ପ୍ରଧାନ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Bishnupriya Pradhan-Zone-13 |
୩ | ସୁମତି ରାନୀ ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Sumati Rani Pradhan-Zone-13 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଅଜୟ ବେହେରା | ୧୮/୦୧/୨୨ | Ajaya Kumar Behera-Zone-14-Chhendipada-1 |
୨ | ନାଗେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/୨୨ | nagendra kumar-pradhan-zone14 |
୩ | ଅଖିଳ କୁମାର ଗଡନାୟକ | ୨୧/୦୧/2022 | Akhila Kumar Garnaik-Zone-14- Chhendipada-1 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ପ୍ରିୟବ୍ରତ ନାଏକ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Priyabrata Nayak-Zone-15-Chhendipada-2 |
୨ | ଯଶୋବନ୍ତ ପ୍ରସାଦ ବେହେରା | ୨୧/୦୧/୨୨ | Jashobant Prasad Behera-Zone-15- Chhendipada-2 |
୩ | ତ୍ରିନାଥ ବେହେରା | ୨୧/୦୧/୨୨ | Trinath Behera- Zone-15-Chhendipada-2 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ସାହୁ | ୧୭/୦୧/୨୨ | Pradeep Kumar Sahu-Zone-16-Chhendipada-3 |
୨ | ବିପିନ କୁମାର ମାଝି | ୧୯/୦୧/୨୨ | BIPIN Kumar Majhi-Zone-16-Chhendipada-3 (2) |
୩ | ଦିଲେଶ୍ଵର ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Dileswar Pradhan-Zone-16-Chhendipada-3 |
୪ | ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ସାହୁ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Satyaranjan Sahu-Zone-16-Chhendipada-3 |
୫ | ବିପିନ କୁମାର ମାଝି | ୧୯/୦୧/୨୨ | Bipin Kumar Majhi-zone-16-Chhendipada-3 |
୬ | ବିପିନ କୁମାର ମାଝି | ୧୯/୦୧/୨୨ | Bipin Kumar Majhi-Zone-16-Chhendipada-3 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ପ୍ରତିମା ବେହେରା | ୧୯/୦୧/୨୨ | Pratima Bahera-Zone-17-Chhendipada -4 |
୨ | ଭାନୁପ୍ରିୟା ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Bhanupriya Pradhan-Zone-17-Chhendipada-4 |
୩ | ଲପିତା ରାଣୀ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Lapitarani Sahu-Zone-17-Chhendipada-4 |
୪ | ସଞ୍ଜୁକ୍ତା ପ୍ରଧାନ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Sanjukta Pradhan- Zone-17-Chhendipada-4 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ହିମାଂଶୁ ଶେଖର ସାହୁ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Himanshu Sekhar Sahu,ZONE NO.18 |
୨ | ଡାକ୍ତର ମହାନ୍ତି | ୧୭/୦୧/୨୨ | Daktar Mohanty,ZONE NO.18 |
୩ | ଅମିୟ ପ୍ରଧାନ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Amiya Pradhan,zone no.18 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବବୃ ପ୍ରସାଦ ପତି | ୨୧/୦୧/୨୨ | Babhru Prasad Pati,ZONE NO.19 |
୨ | ଗିରିଜା ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର | ୧୮/୦୧/୨୨ | Girija Sankar Mishra,ZONE NO.19 |
୩ | ମଲୟ କୁମାର ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Malaya Kumar Naik,ZONE NO.19 |
୪ | ମନୋଜ କୁମାର ପ୍ରଧାନ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Manoj Kumar Pradhan,ZONE NO.19 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଜିତେଶ୍ଵରୀ ଧର | ୨୧/୦୧/୨୨ | Jiteswari Dhar,ZONE NO.20 |
୨ | ଲିଲି ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Lili Naik,ZONE NO.20 |
୩ | ମମତା ଦଳବେହେରା | ୨୧/୦୧/୨୨ | Mamata Dalabehera,ZONE NO.-20 |
୪ | ନୀଲମ ଲାଲ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Neelam Lal,ZONE NO.20 |
୫ | ରୀତାରଣୀ ଦାସ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Ritarani Das,ZONE NO.20 |
୬ | ଯଶମିନୀ ପ୍ରଧାନ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Jasmini Pradhan,ZONE NO-20 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଲିଲି ନାଏକ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Lili Naik,ZONE NO.21 |
୨ | ନର୍ମଦା ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Narmada Naik, ZONE NO.21 |
୩ | ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପଟ୍ଟନାୟକ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Rajlaxmi Pattanaik, ZONE NO.21 |
୪ | ସତ୍ୟଭାମା ସାହୁ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Satyabhama Sahoo ,ZONE NO.21 |
୫ | ଉର୍ମିଲା ଦେହୁରୀ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Urmila Dehury ,ZONE NO.21 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବିଜୟ କୁମାର ଗଡନାଏକ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Bijay Kumar Gadnayak-zone-22 |
୨ | ମିନତୀ ହେମ୍ବରମ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Minati Hembram-zone-22 |
୩ | ମଙ୍ଗଲ ସିଂ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Mangal sing-zone-22 |
୪ | ବୁଦ୍ଦୁରାମ ବଇପାଇ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Budhuram baipari-zone-22 |
୫ | ଗୁରୁଚରଣ ହେମ୍ବରମ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Gurucharan hembram-zone-22 |
୬ | ବାବୁ ସିଂ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Babu Sing-zone 22 |
୭ | ଝସକେତନ ସିଂ ଜଙ୍କ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Jhasaketan Sing Jank-zone 22 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଚନ୍ଦୁ ସାମାଡ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Chandu samad-zone-23 |
୨ | ସସ୍ମିତା କରୁଆ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Sasmita Karua-zone-23 |
୩ | ଫୁଲମଣି ମୁଣ୍ଡା | ୧୯/୦୧/୨୨ | Phulamani Munda-zone-23 |
୪ | ସାବିତ୍ରୀ ମାଝି | ୨୧/୦୧/୨୨ | Sabitri Majhi-zone-23 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ବାସନ୍ତି ପିଙ୍ଗୁଆ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Basanti Pingua-zone-24 |
୨ | ଇନ୍ଦିରା ହେମ୍ବରମ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Indira Hembram-zone 24 |
୩ | ସୁରୁମୁନୀ ଚାତର | ୨୧/୦୧/୨୨ | Surumani Chatar-zone 24 |
୪ | ରୀନା ଗଡନାୟକ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Rina Gadnayak-zone 24 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଦିଲୀପ କୁମାର ପ୍ରଧାନ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Dilip Kumar Pradhan-Zone-25- Banarpal-1 |
୨ | ରାଜେଶ କୁମାର ସାହୁ | ୨୦/୦୧/୨୨ | Rajesh Kumar Sahu- Zone25-Banarpal1 |
୩ | ସରୋଜ ଦେବତା | ୨୦/୦୧/୨୨ | Saroj Debata-Zone-25-Banarpal-1 |
୪ | ଦିଲୀପ କୁମାର ପ୍ରଧାନ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Dillip Kumar Pradhan Zone-25 Banarpal-1 |
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଗୀତାଞ୍ଜଳି ବେହେରା | ୨୦/୦୧/22 | Gitanjali Behera-Zone-26-Banarpal-2 |
୨ | ସୁଶିଳା ନାଏକ | ୨୦/୦୧/22 | Sushila Naik-Zone-26-Banarpal-2 |
୩ | ପଦ୍ମିନୀ ନାଏକ | ୧୮/୦୧/୨୨ | Padmini Naik-Zone-26-Banarpal-3 |
୪ | |||
୫ |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ଗୋପାଳ ଚନ୍ଦ୍ର ନାଏକ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Gopal Chandra Naik-Zone-27-Banarpal-3 – Copy |
୨ | ଦାଶରଥି ନାଏକ | ୧୯/୦୧/22 | Dasarathi Naik-Zone-27-Banarpal-3 |
୩ | ବିକ୍ରମ ନାଏକ | ୨୦/୦୧/22 | Bikram Naik-Zone-27-Banarpal-3 |
୪ | ଗୋପାଳ ଚନ୍ଦ୍ର ନାଏକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Gopal Chandra Naik(2) Zone-27 Banarpal-3 |
୫ | ମହେଶ୍ଵର ବେହେରା | ୨୧/୧/୨୨ | Maheswar Behera Zone- 27 Banarpal -3 |
୬ | ମହେଶ୍ଵର ବେହେରା | ୨୧/୦୧/୨୨ | Maheswar Behera Zone-27 Banarpal-3 |
କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା | ପ୍ରାର୍ଥୀ ଙ୍କର ନାମ | ନାମାଙ୍କନ ତାରିଖ | ଶପଥପତ୍ର |
---|---|---|---|
୧ | ମୀରା ଗଡନାୟକ | ୧୯/୦୧/୨୨ | Meera Garnaik-Zone-28-Banarpal-4 |
୨ | ରଶ୍ମିତା ଦେହୁରି | ୧୮/୦୧/୨୨ | Rasmita Dehury-Zone-28-Banarpal-4 – Copy |
୩ | ଅମିତା ସିଂହ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Amita Singh Zone-28 Banarpal-4 |
୪ | ସାଗରିକା ମିଶ୍ର | ୨୧/୦୧/୨୨ | Sagarika Mishra Zone-28 Banarpal-4 |
୫ | ମୀରା ଗଡନାୟକ | ୨୧/୦୧/୨୨ | Meera Garnaik(2) Zone-28 Banarpal-4 |
୬ |